Zobrazených 1–32 z 36 výsledkov

Zobraziť 32 64 96

Drevená vianočná ozdoba s vlastným menom, 80x95mm

1.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba s vlastným menom alebo nápisom. V objednávke do poznámky je potrebné napísať zoznam mien aj s diakritikou. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza – preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery: 80 x 95 mm. Počet 1 ks. Produkt je vyrobený na zákazku pre vás a je potrebné ho uhradiť vopred. Prosíme vyberte si po zrealizovaní objednávky platbu vopred alebo platbu platobnou kartou.

Drevená vianočná ozdoba na stromček sovička, 64x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček sovička. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka, je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice … Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza, topoľ – preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 64 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček anjelik 1, 73x80mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček anjelik. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 73 x 80 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček anjelik 2, 67x80mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček anjelik. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 67 x 80 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 1, 70x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 1. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 70 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 10, 70x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 10. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 70 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 11, 80x87mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 11. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 80 x 87 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 12, 80x92mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 12. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 80 x 92 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 13, 54x88mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 13. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 54 x 88 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 14, 65x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 14. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 65 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 15, 92x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 15. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 92 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 16, 92x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 16. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 92 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 17, 65x80mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 17. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 65 x 80 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 2, 70x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 2. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 70 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 3, 80x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 3. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 80 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 4, 85x103mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 4. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 85 x 103 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 5, 80x85mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 5. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 80 x 85 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 6, 80x95mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 6. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 80 x 95 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 7, 85x95mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 7. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 85 x 95 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 8, 80x95mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 8. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 80 x 95 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 9, 80x85mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček guľa 9. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 80 x 85 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 1, 73x88mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 1. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice … Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza – preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 73 x 88 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 2, 73x89mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 2. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice … Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza – preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 73 x 89 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 3, 83x73mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 3. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice … Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza – preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 83 x 73 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 4, 73x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 4. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice … Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza – preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 73 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 5, 76x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 5. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice … Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza – preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 76 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 6, 73x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 6. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice … Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza – preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 73 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 7, 78x88mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 7. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice … Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza – preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 73 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 8, 70x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček hviezda 8. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice … Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza – preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 70 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček rukavica 2, 58x80mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček rukavica 2. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 58 x 80 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček rukavice 1, 87x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček rukavice 1. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 87 x 90 mm. Počet 1 ks.

Drevená vianočná ozdoba na stromček sob 1, 50x90mm

0.90 

Vyrobíme na objednávku 1 až 3 dni

Drevená vianočná ozdoba na stromček sob 1. Drevená dekoračná ozdoba je krásnym doplnkom každého vianočného stromčeka,  je vhodná aj na dekoráciu na vence, kytice ... Obľúbené drevené ozdoby zútulnia váš domov a dodajú mu harmóniu a pocit pokoja. Vianočná ozdoba je vyrezaná gravírovacím laserom. Materiál: breza - preglejka 3 mm, povrch: prírodný. Rozmery 50 x 90 mm. Počet 1 ks.