VŠETKO O NÁKUPE

Tovar máme skladom a objednaný tovar Vám odošleme do 24 hodín. Objednaný tovar počas pracovného dňa do 9:00 zvyčajne expedujeme ešte v ten istý deň.

Pri nákupe nad 50€ (vrátane) získate dopravu zadarmo !

Vieme, že niekedy produkt, ktorý si objednáte nie je podľa vašich predstáv. Bez ohľadu na dôvod, ponúkame našim zákazníkom 100% vrátenie peňazí za tovar, ak vrátenie prebehne do 14 dní od doručenia. Stačí poslať ho späť k nám v pôvodnom stave a my sa postaráme o zvyšok.

Ak potrebujete poradiť s výberom tovaru alebo pomôcť s objednávkou, radi Vám pomôžeme na zákazníckej linke 0905 458 078 od 8:00 do 17:00 h alebo na e-mail: info@partydoplnky.sk.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Samozrejme áno. V internetovom e-shope PartyDoplnky.sk môžete nakupovať aj bez registrácie. Prichádzate tak ale o rôzne výhody, ktoré majú len registrovaní zákazníci.

Doprava je realizovaná kuriérskou spoločnosťou SPS alebo Slovenskou poštou. Cena dopravy je 3,90 €.

Dopravu zadarmo získate pri nákupe nad 50€ (vrátane, registrovaný aj neregistrovaný zákazník).

Tovar máme skladom. Objednaný tovar počas pracovného dňa do 11:00 zvyčajne expedujeme ešte v ten istý deň.  Tovar zasielame kuriérskou spoločnosťou SPS alebo Slovenskou poštou. Jeho doručenie k vám domov je závislé od výberu prepravcu a trvá zvyčajne 2-5 dní.

Samozrejme áno. Tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na adrese P.O. Hviezdoslava 42, Volkovce. Po pripravení objednaného tovaru Vás budeme telefonicky kontaktovať a dohodneme osobné vyzdvihnutie.

Vašu objednávku môžete zrušiť telefonicky na zákazníckej linke 0905 458 078 alebo e-mailom na adrese info@partyvyzdoba.sk

Zákaznícka linka 0905 458 078 internetového obchodu PartyDoplnky.sk Vám je dostupná každý pracovný deň od 8:00 do 17:00 h. Mimo týchto hodín nás prosím kontaktujte mailom. O nedostupnosti našej linky napr. počas dovolenky budete informovaní na našich stránkach.